Projekty  Graficzne

Projekty  Graficzne

projekty

Daj się zauważyć!

Projekt graficzny - idealnie dopasowany do panujących trendów.

Realizujemy zlecenia zarówno dla firm (samochody firmowe, autobusy, floty) jak i dla osób prywatnych ,chcących wystylizować i podkreślić swoją indywidualność poprzez zmianę koloru samochodu, czy dodanie gustownych akcentów swojemu pojazdowi. Nasze studio projektowe odwzoruje każdy nawet najbardziej wyszukany pomysł na każdym aucie, niezależnie od gabarytów.

Przygotowujemy wizualizację pojazdu przed realizcają, Posiadamy baze wszystkich marek pojazdów w każdym roczniku, zwymiarowanych z dokładnośią do 1cm. Możesz mieć pweność, że przygotowywany projekt bedzie pasował do Twojego modelu samochodu. Dokładnie taki jak przedstawiony w wzualizacji. Istnieje możliwość przygotowania projektu na przesłanym zdjęciu konkretnego pojazdu klienta.

Wieloletnie doświadczeniej naszej kadry w przygotowywaniu grafik, oraz zamiłowanie do branży motoryzacyjnej, pozwalają zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług i uzyskać satysfakcjonujący efekt.

Nasze projekty charakteryzują się tym, ze wyróżniają się z tłumu, są idealnie dopasowane do panujących trendów.

Poprzez ustalenie na jaki okres czasu ma być przygotowana grafika określamy koszty i rodzaj folii. Pracujemy na renomowanych markach światowych producentów folii.

Jeżeli masz koncepcję na oklejenie swojego samochodu, zapraszamy do współpracy.

Prezentujemy niewielki wycinek naszych możliwości:

Chętnie  odpowiemy  na  wszystkie  pytania!


Kontakt

dane

Fenris Design

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Wyspiańskiego 4

39-100 Ropczyce

woj. podkarpackie

kontakt

tel: 538 388 835

mail: biuro@fenrisdesign.net

godziny_otwarcia

Poniedziałek-Piątek

09:00–17:00

fenrisdesign facebook instagram
Zadzwoń back