Zmiana  koloru  samochodu

Zmiana  koloru  samochodu

zmiana

Stylizacja pojazdu poprzez oklejenie samochodu, daje niesamowite efekty, a paleta dostępnych kolorów jest w stanie zaspokoić gusta każego klienta. Oprócz tego jest tańszą alternatywą do lakierowania.

Folia poza efektem wizualnym, zabezpiecza oryginalny lakier samochodu, chroniąc go przed warunkami atmosferycznymi typu śnieg, sól, piasek, słońce, oraz odpryskami i zarysowaniami mechanicznymi (kamyki, gałęzie itp.)

Oklejanie samochodu ma rzeszę entuzjastów, bo w przeciwieństwie do lakierowania pojazdu, jest w 100% procesem odwracalnym i zawsze można wrócić do oryginalnego koloru lakieru.

Pracujemy na renomowanych markach światowych producentów folii.

3M Oracal avery_dennison mactac hexis arlon

w wielu nietypowych kolorach z palety mat, połysk, metallic, perła, candy, carbon, i inne.

Oklejenie odbywa się po wcześniejszych oględzinach stanu lakieru. (Istnieje możliwość uzupełnienia ubytków w lakierze, oraz polerki lub glinkowania, jeśli zajdzie taka ewentualność.)Jeżeli znudził Ci się kolor Twojego samochodu, chcesz odmienić lub wystylizowac na nowo swój samochód, zapraszamy do współpracy

Prezentujemy niewielki wycinek naszych możliwości:

Kamuflaż  Samochodowy

   Jest to jedna z ciekawszych propozycji oklejenia samochodu. Zwraca na siebie uwagę, wyróżniając się z pośród innych użytkowników ulicy. Występuje w kilku wersjach takich jak street camo, woodland, desert camo itp. Charakteryzuje się nietypowym wzorem na nadwoziu całego pojazdu. Każdy kamuflaż przygotowywany przez nas jest niepowtarzalny i tworzony indywidualnie - inny dla każdego klienta. Nie powielamy tego samego wzoru na kilku pojazdach.

   Dysponujemy szeroką gama dostępnych folii w wielu nietypowych kolorach z palety mat, połysk, metallic, perła, candy, carbon, szczotkowane aluminium czy tytan, renomowanych światowych producentów folii.

3M Oracal avery_dennison mactac hexis arlon

Skutecznie łączymy różne rodzaje folii tworząc niesamowity efekt wizualny.


Jeżeli chcesz "zamaskować" swój samochód w każdym rodzaju kamuflażu: street camo lub innym zapraszamy do współpracy.

Chętnie  odpowiemy  na  wszystkie  pytania!


Kontakt

dane

Fenris Design

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Wyspiańskiego 4

39-100 Ropczyce

woj. podkarpackie

kontakt

tel: 538 388 835

mail: biuro@fenrisdesign.net

godziny_otwarcia

Poniedziałek-Piątek

09:00–17:00

fenrisdesign facebook instagram
Zadzwoń back